• Dolar Alış / Satış: 4.8 / 4.809
  • Euro Alış / Satış: 5.592 / 5.603
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Adıyaman Ünal’dan 2+1 Maraton VIP yatırımı

30 Mayıs 2017
Adıyaman Ünal’dan 2+1 Maraton VIP yatırımı

Adıyaman Ünal, sezon yatırımı olarak TEMSA Maraton’u tercih etti. Şirket, 8 adet 2+1 Maraton VIP’yi düzenlenen törenle filosuna kattı

TEMSA, sezon yatırımlarının hız kazandığı bugünlerde, önemli bir teslimata daha imzasını attı. Şirket, örnek bölgesel firmalarımızdan Adıyaman Ünal turizm’e, 8 adet 2+1 Maraton VIP sattı. Otobüsler, Adana Shoowrom’unda düzenlenen törenle Adıyaman Ünal yetkililerine teslim edildi.

 

2+1 yatırımlarımız sürecek

8 adet Maraton VIP’nin anahtarını TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl’dan teslim alan Adıyaman Ünal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Sönmüş, törendeki konuşmasında “TEMSA ile güzel bir iş birliğimiz var. Yolcularımız da TEMSA’nın fabrika çıkışlı olarak ürettiği 2+1 otobüslerden son derece memnun. Üretilen araçlardaki kalite ve randımanın iyi olması da tercihimizin TEMSA yönünde olmasını sağlıyor” dedi.

Şu anda 40 ili Adıyaman ile buluşturduklarına dikkat çeken Ünsal Sönmüş, 8 adetlik 2+1 Maraton VIP yatırımı ile müşterilerine daha konforlu seyahat imkanı verecekleri için çok mutlu olduklarını belirtti. Yolcuların seyahatlerinde artık özellikle 2+1 koltuklara sahip otobüsleri tercih ettiğini belirten Sönmüş, “Yolcular yazıhanede bankoya yanaşıp, bilet alırken aracın 2+1 olup olmadığını soruyor. Yolcu hem konforunu hem de cebini düşünüyor, biz de bu doğrultu da 2+1 otobüs yatırımlarımıza devam ediyoruz.” diye konuştu. 2+1 yatırımında en uygun marka olarak TEMSA’yı gördüklerini belirten Sönmüş, “Araçlar, koltuk sayısı, bagaj kapasitesi ile ihtiyaçlarımıza cevap veriyor. Kaptanlarımızdan yolcularımıza herkes Maraton konforunu seviyor. Yakıt tüketiminde de TEMSA araçları farkını her zaman gösteriyor.

 

Maraton’lar hayırlı olsun

TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl da Adıyaman Ünal Turizm’e seçimlerini TEMSA’dan yana yapmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Seçimlerini son iki yıldır TEMSA yönünde yapıyorlar. Yolcular seyahat sürecinde 2+1 koltuklu aracı tercih ediyor. Yolcu, konforlu koltuk, sağlıklı bir klima, multi medya sistemleri olsun istiyor. Bunlar TEMSA Maraton’da fazlasıyla mevcut. İşletmeci az yaksın, ilk yatırım maliyeti uygun olsun, servisi bol, yedek parçası bol olsun istiyor. TEMSA’nın, bunun alt yapısını son 5 yılda çok çok iyi oturttuğunu görüyoruz. Bütün bunlar birleştiğinde başarı her geçen sene büyüyor. Biz tüm yatırımcılarımızın satış sonrası sürecinde de yanındayız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN