• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

9.Intertraffic İstanbul Fuarı’na büyük ilgi

30 Mayıs 2017
9.Intertraffic İstanbul Fuarı’na büyük ilgi

Akıllı teknolojilerin şovu

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Intertraffic Fuarı’nda 30 ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı stant açarken, bu dev buluşmaya 90’dan fazla ülkeden 6.000’i aşkın ziyaretçi katıldı.

ULAŞIM sektörünü iki yılda bir İstanbul’da buluşturan Intertraffic İstanbul 9. Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı, geçtiğimiz hafta İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlendi. Bu dev fuara, geçen yıllarda olduğu gibi ilgi son derece yüksekti. 30 ülkeden 200’ün üzerinde katılımcının yer aldığı bu önemli fuarı, 90 ülkeden 6 bini aşkın sektör profesyoneli ziyaret etti.

Katılımcılar, ulaşıma dönük geliştirdikleri akıllı teknolojileri stantlarında teşhir etti. Intertraffic İstanbul Fuarı’nı ziyaret eden önemli isimlerden birisi de, TOF Genel Başkanı ve TOBB Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım oldu. Kurdela kesiminde de yer alan Başkan Yıldırım, daha sonra protokol heyetiyle birlikte stantları ziyaret ederek, sergilenen ürünler ve teknolojiler hakkında bilgiler aldı. Intertraffic’in, ulaşım teknolojisinin geldiği noktayı sergilemesi açısından son derece önemli bir fuar olduğunu belirten Yıldırım, turizmciler ve şehirlerarası otobüsçülerin de, bundan sonraki süreçlerde akıllı teknolojilere odaklanması gerektiğinin altını çizdi.

9.Intertraffic İstanbul Fuarı; aralarında Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Laçin Akçay, Ulaştırma Bakanlığı Strateji Geliştirme Dairesi ve AUSDER Başkanı Erol Yanar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı, Ulaşım Daire Başkanı Yunus Emre Ayözen, İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut, TOBB Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı görkemli törenle kapılarını ziyaretçilere açtı..

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."