• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘50. Yıl’ şovuna bir ödül daha

9 Nisan 2018
‘50. Yıl’ şovuna bir ödül daha

Her önemli etkinliği ödüller alan Mercedes-Benz Türk, 2017 yılında hikâyesinin başladığı Davutpaşa fabrikasında muhteşem 50. yıl kutlaması gerçekleştirmişti. Davetlilerini 1960’lı yıllara geri götüren etkinlik, ACE of M.I.C.E. ödülleri kapsamında En İyi Etkinlik Jüri Özel Ödülüne layık görüldü

2017 yılında kuruluşunun 50. yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk, bu özel yıla ilişkin etkinliklerini ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. 2016 yılında “Yeni Travego Lansmanı” ve “Euro 6 Kamyonları Lansmanı” ile ödül alan Mercedes-Benz Türk, 2017’de film setlerini andıran ve davetlilerini 1960’lı yıllara götürerek nostalji yaşatan 50. yıl basın toplantısıyla “En İyi Etkinlik Jüri Özel Ödülü”nün de sahibi oldu.

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine katkıda bulunmak amacıyla verilen ve MICE sektörünün tek ödül töreni organizasyonu olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, bu yıl altıncı kez sahiplerini buldu.

Bu yıl 3 ana başlık ve 26 ayrı kategoride incelenen çalışmalar, 81 firma ve derneğin üst düzey yöneticisi ile akademisyenlerden oluşan jüri heyeti tarafından noter huzurunda değerlendirildi.

1.250 kişinin katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde konuşan Mercedes-Benz Türk Kurumsal İletişim Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli, “Şirket olarak, 2017 yılı itibariyle gurur verici ve başarılarla dolu koskoca bir yarım asrı geride bıraktık. Bu yarım asırda pek çok ilke, yeniliğe, başarıya ve rekora imza atarak sektörümüzde öncü ve lider olduk.

Bizleri bugün bu konuma getiren gerçek kahramanlarımız olan çalışanlarımıza, bu ödüle layık görülmemizde desteği bulunan ekibime, şirketimizin çeşitli birimlerinden 50. yıl kutlamalarımız için bir araya gelmiş olan 50. Yıl Komitemize, etkinlik ajansımıza ve bizleri bu ödülü layık gören jüri üyelerine teşekkür ederiz. 50. yıl basın toplantımız ile ACE of M.I.C.E. kapsamında “Jüri Özel Ödülü”ne layık görülmek bizleri çok gururlandırdı” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN