• Dolar Alış / Satış: 5.292 / 5.302
  • Euro Alış / Satış: 5.989 / 5.999
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

5. Dünya Otomotiv Konferansı’nın sponsoru Mercedes

13 Eylül 2018
5. Dünya Otomotiv Konferansı’nın sponsoru Mercedes

40 ülkeden çok sayıda otoritenin yer alacağı Dünya Otomotiv Konferansı 4-5 Ekim’de İstanbul’da yapılıyor. 800 katılımcı ve 80’in üzerinde konuşmacı ile otomotivin gündemini belirleyecek olan etkinliğin Platinum Sponsoru Mercedes-Benz Türk ve Garanti Bankası…

LONDRA merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen Türkiye’nin en etkili otomotiv konferanslarından birisi olan ‘Dünya Otomotiv Konferansı’ (WAC 2018), dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen marka ve isimlerinin katılımıyla sektörün nabzını tutacak. 4-5 Ekim tarihleri arasında Wyndham GrandLevent’te yapılacak konferans boyunca otomotiv sektöründeki global dönüşüme yoğunlaşılacak, yerli ve yabancı sektör liderleri global gelişmeleri ve yeni trendleri ele alacak.

Dev markalar katılıyor

Aralarında Daimler, TEMSA, Anadolu Isuzu, Otokar, Karsan, VolkswagenAG, Brisa, Continental, MAN gibi pek çok dünya devi markanın hazır bulunacağı konferansta, sektöre yön veren ana üretici ve tedârikçi firmalar, kamu kuruluşları ve STK’lar da bir araya gelecek.

Konferansta ele alınacak konu başlıkları ise şunlar: Üretimin Geleceği, Türkiye’nin Ulusal Otomobil Projesi, Dijitalleşme, Endüstri 4.0, Akıllı Tedarik Zinciri ve Lojistik, Elektrikli Araçlar, Mobilite ve Akıllı Şehirler ile sektöre damgasını vuracak yeni gelişmeler ve iş modelleri…

800 katılımcı ve 80’in üzerinde konuşmacı ile iki gün boyunca otomotiv sektörünün nabzını tutacak etkinlikte aralarında Mercedes-Benz Türk CIO’su Gökçe Bezmez’in de yer aldığı dünya otomotivinin lider isimleri sektördeki en son gelişmeler hakkında bilgiler verecek.

Mercedes, ‘Platinum Sponsor’

Sektörün öncülerinden Mercedes-Benz Türk ve Garanti Bankası’nın Platinum Sponsor olarak yer aldığı zirvede; Icron, Omron, Universal Robotics, Borusan Lojistik gibi lider firmalar da farklı kategorilerde sponsor olarak yer alacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN