• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

41 Sprinter alan Sesli Turizm, ‘YILDIZ’ sayısını 107’ye çıkardı

19 Temmuz 2016
41 Sprinter alan Sesli Turizm, ‘YILDIZ’ sayısını 107’ye çıkardı

Sesli Turizm, Has Otomotiv’den 41 Sprinter alarak, filosundaki Mercedes marka araç sayısını 107’ye yükseltti. Firma yetkilileri, ‘Yıldız’ yatırımlarının süreceğini ifade etti.

İSTANBUL merkezli Sesli Turizm, tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullandı. Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Has Otomotiv İstanbul aracılığı ile gerçekleşen satışla Sesli Turizm filosuna 41 adet Sprinter ekledi.

Sesli Turizm, takas yolu ile satın aldığı 41 adet Mercedes-Benz Sprinter marka araçları Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Has Otomotiv’in Hadımköy’deki lokasyonunda gerçekleştirilen tören ile teslim aldı. Filosunda 109 adet araç bulunan Sesli Turzim’in, Mercedes-Benz marka araç sayısı gerçekleştirilen teslimatla birlikte 107 adede yükseldi.

 

sesli2

Bu teslimatın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk’e, Has Otomotiv’e, Used 1’a ve Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler’e teşekkür eden Sesli Turizm şirket sahibi Metin Sesli, “Sesli Turizm olarak İstanbul bölgesinde okul servisi ve personel taşımacılığı yapıyoruz. Mercedes-Benz Türk, müşterilerinin beklentilerini çok iyi anlayan ve buna göre araçlar tasarlayan bir firma.

Okul servisi ve personel taşımacılığı seköründe en önemli konulardan biri güvenlik.

Servislerimizi kullanan öğrenciler ve personeller canlarını bize emanet ediyor, bu yüzden de güvenlik bizim için en önde gelen konulardan bir tanesi. Bizim gibi güvenliğe bu kadar önem veren Mercedes-Benz Türk ile filomuzu uygun finansman koşulları ile genişletmekten hem mutluyuz hem de gurur duyuyoruz. Önümüzdeki dönemlerde Mercedes-Benz Türk ile işbirliğimizin artarak devam etmesini diliyoruz” dedi.

Sesli 4Teslimata Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, 2. El Hafif Ticari Araç faaliyetlerini yürüten Mercedes-Benz Türk Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali, Mercedes-Benz Yetkili Bayii Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Has Otomotiv İstanbul Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Osman Çoban, Sesli Turizm Firma Sahibi Metin Sesli katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."