• Dolar Alış / Satış: 3.782 / 3.788
  • Euro Alış / Satış: 4.653 / 4.661
  • ISTANBUL:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Sakarya VİB’in 2+1’deki tercihi Safir Plus

20 Aralık 2016
Sakarya VİB’in 2+1’deki tercihi Safir Plus

Kooperatif işletmeciliğinin mükemmel örneğini sergileyen Sakarya VİB de, filosunu 2+1 otobüslere açtı. 7 adet 2+1 koltuk düzenli Safir Plus alan firma, 2017 yılında da TEMSA yatırımları planlıyor…

TEMSA, ‘doğuştan’ 2+1 otobüsü Safir Plus ile, şehirlerarası otobüs sektöründeki pazar payını büyütmeyi sürdürüyor. Safir Plus’ı tercih eden frmalardan birisi de, kooperatif işletmeciliğinin güzel örneğini sergileyen ve kalitesiyle genç yolcuların tercihi olan Sakarya VİB oldu. Firma, 2016’ya veda edeceğimiz bugünlerde, TEMSA’dan 7 adet 2 +1 koltuk düzenli Safir Plus aldı. Otobüsler, Sakarya Otogarı’nda düzenlenen törenle Sakarya VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Seyhan Azder ve Yönetim Kurulu Üyelerine teslim edildi.

 

VİB’in ilk TEMSA yatırımı

Teslimat töreninde konuşan VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Seyhan Azder, 20 yıldır ilk defa farklı bir marka otobüs yatırımı yaptıklarını belirterek, tercihlerinde en önemli etkenin 2+1 koltuk düzeninde TEMSA’nın 41 koltuk imkânı sunması olduğunu belirtti. Filolarında toplam 50 adet otobüs bulunduğunu da belirten Azder, 2017 yılında yine Safir Plus yatırımları planladıklarını vurgulayarak, şunları söyledi: “Yolcu artık bilet alırken, 2+1 koltuklu araç talep ediyor. Biz de yolcumuzun bu talebine cevap verebilmek adına 2+1 koltuk düzenine sahip araç yatırımı yaptık. Araştırmalarımız bizi TEMSA yatırımına yöneltti. 2017 yılında filonun tamamını TEMSA araçlardan oluşturabiliriz. Hizmet sürecinde kaliteden taviz vermeden faaliyetlerimizi yürütmemiz nedeniyle, yolcumuzun sayısında düşme olmuyor. Yöresel firma olmamız da bize avantaj sağlıyor. Bu araçlar, Sakarya merkezli İzmir, Bodrum, Marmaris ve Ankara hatlarında hizmet verecek. İstanbul – Adapazarı hattında günlük 75 seferimiz var. Adapazarı – Ankara 10 sefer, Adapazarı’ndan İzmir, Bodrum, Antalya, Giresun, Artvin olmak üzere de Adapazarı merkezli günde 75 seferimiz var”…

 

VİB filosunda dönüşüm

TEMSA Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ da, “Bugün bizim için de, Sakarya VİB Turizm için de önemli gün. 7 Safir Plus aracımız hayırlı olsun. Sakarya VİB’in bizim için ayrı bir önemi var. Bu teslimat, diğer yöresel firmalar açısından örnek oluşturacak. Hedefimiz, Sakarya VİB filosunun tamamını Safir Plus araçlardan oluşturmak” dedi.

Otobüsler için Sakarya Otogarı’nda gerçekleştirilen teslimat törenine; Sakarya VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Seyhan Azder, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Adnan Kayabaş, Sakarya Şehirlerarası Otobüs Terminali Şube Müdürü Abdurrahman Yıldız, TEMSA Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ ve Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci katıldı.

 

temsa-sakarya1 temsa-sakarya diamond-ekran

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."