• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

2 lansman da ödüle lâyık görüldü

18 Nisan 2017
2 lansman da ödüle lâyık görüldü

Mercedes yeni ‘YILDIZ’larını muhteşem şovlarla tanıtmıştı

‘YILDIZ’ üreticisi Mercedes-Benz Türk, kolleksiyonuna iki önemli ödül daha ekledi. Şirketin 2016’daki ‘Yeni Travego Lansmanı’, ACE of M.I.C.E. Ödülleri kapsamında; ‘En İyi Lansman Etkinliği’, ‘Euro 6 Kamyonları Lansmanı’ ise En İyi Lansman Etkinliği Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.

 

TÜRKİYE otomotivinin yarım asırlık dev kuruluşu Mercedes-Benz Türk, geçen yıl otobüs ve kamyon modellerini tümden yenilemiş, yeni ‘Yıldız’ları için benzeri az görülen lansmanlar düzenlemişti. Muhteşem şovlara sahne olan tanıtım etkinlikleri, anlamlı ödüllerle taçlandırıldı. Mercedes-Benz Türk, geçen yıl Euro 6 normlarına göre tamamen yenilediği ‘Yeni Travego Lansmanı’ ve ‘Euro 6 Kamyonları Lansmanı’ ile alanının en prestijli ödülü olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde iki özel ödüle değer bulundu.

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine katkıda bulunmak amacıyla verilen ve MICE sektörünün tek ödül töreni organizasyonu olan ACE of M.I.C.E. Ödülleri, bu yıl beşinci kez sahiplerini buldu. Tüm kategorilerde incelenen çalışmalar, 85 ayrı firma ve derneğin üst düzey yöneticisi ile akademisyenlerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirildi. Efsane olmuş Travego otobüslerini Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda Euro 6 standartlarına göre yenileyen şehirlerarası otobüsün kesintisiz lideri Mercedes-Benz Türk; yeni Travego’yu “Gelecek Sefer” konseptiyle tanıttığı lansmanla “En İyi Lansman Etkinliği” ödülünün sahibi oldu.

Şirket, Comvex Fuarı 2016’da yeni kamyonlarını tanıttığı lansmanla ise “En İyi Lansman Etkinliği Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Ödülleri değerlendiren Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Pazarlama İletişimi Müdürü Gamze Şulen, şunları söyledi: “Mercedes-Benz Türk olarak hem şehirlerarası otobüs hem kamyon pazarında geleneksel hale gelen liderliğimizi, 2016 yılında da sürdürmeyi başardık.

Bu başarımızın arkasında Mercedes-Benz’in kalite, güvenlik ve konfordan ödün vermeyen üstün teknolojisi, Hoşdere Otobüs ve Aksaray Kamyon Fabrikalarımıza yaptığımız toplamda 1 milyon Avro’yu aşan yatırımlarımız, araştırma-geliştirme çalışmalarımız ve çalışanlarımızın emeği yatıyor. Üretimde mükemmeli yakalamak için en ufak detay üzerinde yaptığımız titiz çalışmalarımızı, ürünlerimizi tanıtırken de devam ettiriyor lansmanlarımızda da aynı özeni gösteriyoruz.

Yoğun emek verdiğimiz, özenle sunduğumuz ve her türlü detayı ile mükemmeli hedeflediğimiz bu çalışmalarımızın ödüllendirilmesi bize gurur veriyor.

Kuruluşumuzun 50. yılında bu ödüle layık görüldüğümüz için ayrıca mutluluk duyduk” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."