• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘001’ Yeni Tourliner Sümer Seyahat’in

2 Mayıs 2017
‘001’ Yeni Tourliner Sümer Seyahat’in

Geçtiğimiz ay Antalya’da sektörün huzuruna çıkan ilk Neoplan 2+2 Yeni Tourliner, turizm taşımacılığında hizmet vermek üzere Sümer Seyahat’in filosuna katıldı. Sümer Yığcı, ‘ilk’ olmanın gurur verici olduğunu ifade etti.

MAN’ın Ankara Fabrikası’nda üretilen NEOPLAN’nın ‘Premium’ segmentindeki otobüsü Tourliner, çağdaş teknolojiler doğrultusunda yenilenmiş, otobüs için Antalya’da renkli bir lansman düzenlenmişti. Sektörün karşısına çıkan ilk 2+2 Yeni Tourliner, tanıtımın ardından Sümer Seyahat’in filosundaki yerini aldı.

Antalya’daki tanıtım toplantısında ‘001’ yeni Tourliner’ın direksyonuna geçen Sümer Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Sümer Yığcı, “İlk olmak her zaman mutluluk verici bir olay.

Yeni Tourliner’ın ilk müşterisi olmak, bu nedenden dolayı bizleri gururlandırdı. Otobüsü detaylarıyla inceledim; kalitesi ve konforuyla yolcumuzu ve bizleri memnun edecek bir araç.

Bu alımda bizlere her türlü desteği veren MAN Türkiye’nin değerli yöneticilerine ve MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin’e teşekkür ediyorum; Yeni Tourliner’ın bahtının açık olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Sümer Seyahat gibi turizm taşımacılığının köklü ve kurumsal firmasına ilk 2+2 Yeni Tourliner’ı teslim etmenin kendileri açasından mutluluk verici olduğunu belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Müdürü Can Cansu da, otobüsün hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini temenni etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."